Autot ostes kontrolli masina ajalugu ja tehnilist seisukorda!

Autot ostes kontrolli masina ajalugu ja tehnilist seisukorda!

Reporteris 7.03.2013 esitatud loos selgub, et Eesti teedel sõidavad mitmest autost ja suvalistest osadest kokku pandud pealtnäha head autod, mis on ohtlikud nii kaasliiklejatele kui ka juhile endale. Eestis mahakantud autode edasise teekonna kohta ei ole täna terviklikku ülevaadet ja seega jõuavad paljud mahakantud autod tagasi müüki peale “taastamist”.

Mahakantud auto taastamine ei ole mingil juhul hea idee, kuna kord väändunud kere ei suuda enam kunagi oma esmast jäikust ega turvalisust tagada. Võrreldi ka Lätis või Leedus pakutavate autode hindasid näiteks Saksa hindadega ja selgus, et hinnavahe pealtnäha sarnasele autole on suur.

AutoWeb soovitab panna esmalt rõhku auto seisukorra ja ajaloo uurimisele ja mitte niivõrd üksnes hinna võrdlemisel. Odava auto soetamine võib lõpuks väga kalliks osutuda. Meie soovitus on ostueelne ülevaatus auto esinduses, või siis kliendi enda poolt valitud spetsialisti juures.

AutoWeb impordib ainult kontrollitud ajalooga ja avariivabasid autosid, selle tõestuseks on igal AutoWeb kliendil võimalus teha päring ostetava auto ajaloo kohta päritolumaa esindusest. Nagu ka reporteris selgus, on paberkandjal hooldusraamat juba aegunud teema, mis ei pruugi tõestada auto ajalugu.

Link Reporteri loo juurde: http://www.reporter.ee/2013/03/07/eesti-teedel-liiguvad-kipsikruvidega-ja-aiapostidega-tapamasinad/